+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi / Disclaimer

Bu e-posta ve içeriği kişiye özel ve gizli bilgiler içerebilir. Eğer mesajın muhatabı veya muhataba iletmekle yükümlü yetkili temsilcisi siz değilseniz, bu mesajı çoğaltmak, dağıtmak, açıklamak dahil olmak üzere herhangi bir suretle kullanmamanız gerektiğini, aksine davranışınızın hukuka aykırılık teşkil edebileceğini bildiririz. Eğer bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız, lütfen göndericiye e-posta ile bildirerek siliniz. Bu e-posta ve ekindeki dosyalarda bulunan tüm fikir ve görüşler sadece göndericisine ait olup, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Başkanlığı'nın resmi görüşünü yansıtmaz.Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Başkanlığı bu e-postanın içeriği ve ekleri ile ilgili olarak hiçbir hukuksal sorumluluk taşımaz ve kabul etmez.

This e-mail and its contents may contain information that is privileged and confidential. If you are not an intended recipient or the agent responsible for delivering this e-mail to the intended recipient, you are hereby notified that any use, dissemination, distribution or copying of this communication is strictly prohibited and may be unlawful. If you received this e-mail in error, please notify the sender by replying to this e-mail and delete the e-mail sent in error.The information and views set out in the body and the attachments of this e-mail belong to the sender and do not reflect the official position of Adana Haci Sabanci Organized Industrial Zone. Adana Hacı Sabanci Organized Industrial Zone neither bears nor accepts any legal liability in regard to this e-mail.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram