+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

Denetim Kurulu

Mustafa FİDAN

Denetim Kurulu Üyesi
1947 yılında Besni/Adıyaman’da doğan Mustafa FİDAN, 1969 yılında İTÜ Gemi Makinaları Mühendisliğinden mezun oldu. İstanbul’da özel sektörde 5 yıl çeşitli firmalarda Mühendis olarak çalıştı. 1974 yılında Adana BOSSA T.A.Ş. Fabrikasında Şef ve Müdür olarak Makine Enerji bölümünde çalıştı. 1979 yılında Adana’da Mekanik Sanayideki açığı görerek NORM MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.’ni kurdu. Bu tarihten şu ana kadar Endüstriyel Tesisler kurmaktadır. Diğer bir deyimle ‘Fabrika Kuran Fabrika’ olarak çalışmaktadır. 300 teknik eleman ve mühendis kadrosu ile halen devam etmekte olup, Adana Sanayi Odası Disiplin Kurulu Üyesi ve H.S.O.S.B. Yönetiminde Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Ergin TURAN

Denetim Kurulu Üyesi
1969 yılında Trabzon’ da dünyaya gelmiştir. Mersin Atatürk Lisesi Fen Kolu mezunudur. Lisans eğitimini KTÜ Orman Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde İşletme tezli olarak bitirmiştir. Sabancı Üniversitesi’nde Business MBA Liderlik Modülü eğitimi almıştır. Askerliği esnasında Erdemli Çok Programlı Teknik Lise’de Teknik Öğretmen olarak görev yapmıştır. Lisans mezuniyeti sonrası 1993 yılında Mobilya Üretim Mühendisi olarak Orsan Ankara’da çalışma hayatına başlamıştır. 1994 yılında Gebze Kastamonu Entegre fabrikasında Üretim Mühendisi olarak başladığı görevine aynı fabrika bünyesinde farklı lokasyonlarda sırasıyla Kalite Şefliği, Teknik Koordinatör, Kalite Müdürlüğü, Fabrika Müdürlüğü, İşletme Müdürlüğü olarak devam etmiştir. Bulgaristan’da 2,5 yıl Üretim Direktörü (Expat) olarak görev yapmıştır. Ocak 2014 yılından bu yana Kastamonu Entegre Adana lokasyonunda Fabrika Direktörü olarak görevine devam etmektedir. Koşmayı ve Türk Sanat Müziği sevmektedir. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Ergin TURAN evli ve iki çocuk babasıdır.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram