+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

Anlaşmalı Kurumlar

Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi

Kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmet verme misyonuyla hareket eden Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzce sanayicilerimizin ve çalışanlarının Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi’nde ilgili tedavilerde faydalanmaları amacıyla tedavi sırasında yapılacak işlemler ile uygulama esaslarının belirlendiği ve ödeme şartlarında indirim içeren protokol 07.01.2021 tarihli protokol 13.10.2023 tarihinde yenilenerek 1 yıl süre ile uzatılmıştır.


İndirim Tarifesi

Özel İstiklal Tıp Merkezi

Kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmet verme misyonuyla hareket eden Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzce sanayicilerimizin ve çalışanlarının Özel İstiklal Tıp Merkezi’nde ilgili tedavilerde faydalanmaları amacıyla tedavi sırasında yapılacak işlemler ile uygulama esaslarının belirlendiği ve ödeme şartlarında indirim içeren protokol 11.01.2021 tarihli protokol 13.10.2023 tarihinde yenilenerek 1 yıl süre ile uzatılmıştır.

İndirim Tarifesi

Aktif Sürücü Kursu

Sanayicilerimizin çalışanlara yönelik forklift operatörlüğü eğitimlerinin indirimli olarak verilmesine yönelik protokol 12.10.2023 tarihinde Aktif İş Makineleri ile  imzalanarak 1 yıl süre ile uzatılmıştır. Bu protokol ile; Forklift eğitimi için Aktif İş Makineleri Kurumu tarafından teklif edilen Forklift Operatörlüğü, Tavan Vinci Operatörlüğü, Elektrikli Transpalet, Personel Yükseltici ve Mobil Vinç için kişi başı kdv hariç 4250,00 TL’dir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği sınav ücreti ve ehliyete işletme bedeli dahil edilmemiş olup, bu ücret kursiyer veya kurumu tarafından karşılanacaktır. AOSB’nin tahsilat konusunda bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Dünya Göz

Kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmet verme misyonuyla hareket eden Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzce Sanayicilerimizin ve Çalışanlarının DÜNYAGÖZ Hastanesi’nden göz sağlığı ile ilgili tedavilerde faydalanmaları, DÜNYAGÖZ’e bağlı sağlık kuruluşlarında ayakta ve/veya yatarak teşhis ve tedavi edilmeleri amacıyla tedavi sırasında yapılacak işlemler ile uygulama esaslarının belirlendiği ve ödeme şartlarında indirim içeren 10.07.2019 tarihli protokol 26.12.2023 tarihinde yenilenerek 1 yıl süre ile uzatılmıştır.

Hizmet Tarifesi

PTT

Kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmet verme misyonuyla hareket eden Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz 23.03.2021 tarihinde Adana PTT Başmüdürlüğü ile kargo, kurye ve posta hizmetlerinde indirim içeren protokol 28.08.2023 tarihinde yenilenerek 1 yıl süre ile uzatılmıştır.

American Life Dil Okulu

Kaliteli, ekonomik ve fark yaratan hizmet verme misyonuyla hareket eden Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz 27.09.2022 tarihinde American Life Dil Okulu ile yetişkinler ve gençler için yabancı dil eğitimini indirim içeren protokol 26.12.2023 tarihinde yenilenerek 1 yıl süre ile uzatılmıştır.

İndirim Sözleşmesi İçin Tıklayınız.

Ziebart

Üniversite-Sanayi İş Birliklerimiz

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde (AOSB) faaliyet gösteren firmaların ulusal ve uluslararası teşviklerden daha fazla faydalanmalarını sağlamak, akademik camia ile iş birlikleri oluşturmak, üretim süreçlerini geliştirmek daha dinamik ve etkin bir hizmet sunabilmek amacı ile gerçekleştirilen Üniversite-Sanayi işbirliklerini her geçen gün artırıyoruz.

Bu kapsamda AOSB Bölge Müdürlüğü olarak bu güne dek, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ), Tarsus Üniversitesi, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, (ATÜ), Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) ile iş birliği yaparak, öğrencilerin AOSB’de bulunan firmalarda staj ve bitirme projeleri yürütebilme imkânı sağlıyoruz. Aynı zamanda AOSB ve bünyesinde bulunan firmaların ihtiyaç duyduğu analiz, fizibilite çalışmaları, kümelenme ve mentörlük çalışmaları gibi faaliyetlerde üniversitelerin teknik ve akademik bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanılmaktadır.

TMMOB MMO

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz 01.04.2021 tarihinde Makine Mühendisleri Odası ile eğitim, reklam, teknik hizmetler ve belgelendirme hizmetlerinde indirim içeren protokol imzalamıştır.
Hizmet Tarifesi

İŞKUR

İŞKUR Adana İl Müdürlüğü’nün vermiş olduğu hizmetlerini tamamına yakınını AOSB Kamu Kampüsü’nde yer alan İŞKUR irtibat noktasında vermekteyiz. İşbaşı eğitim programı, Suriyeli teşvik programları, MEGİP kursları, işsizlik maaşı başvurusu, iş arayan vatandaşları uygun işlere yönlendirme, işverenlerinin eleman ihtiyacını karşılama, AOSB bünyesinde ve çevresindeki okullarda meslek danışmanlığı hizmetleri bu hizmetlerden bir kısmını oluşturmaktadır.

KOSGEB

Ülkemizde sosyal ihtiyaçların ve ekonominin karşılanabilmesi adına orta ve küçük ölçekli işletmelerin etkisi ve sanayideki payını artırmak amacıyla kurulan KOSGEB bu işletmelerin rekabet güçlerini ve seviyelerini artırma amacına da hizmet etmektedir. KOBİ’lerin rekabet düzeyini artırmak ve ihracat, kurumsallaşma ve Ar-Ge gibi mevzularda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olan KOSGEB ile birlikte tüm süreçlerde AOSB olarak sanayicimize destek vermekteyiz.

KOSGEB destek kalemleri aşağıdaki gibidir:

 1. Girişimcilik
 2. ARGE ve İnovasyon
 3. KOBİ Teknoyatırım
 4. Stratejik Ürün
 5. İşletme Geliştirme Destek Programı (9 adet alt destek ile)
 6. İşbirliği Destek Programı
 7. KOBİGEL
 8. Uluslar arası Kuluçka Merkezi
 9. Kobi Finansman Desteği
 10. Gelişen İşletmeler Pazarı Destek Programı
 11. Laboratuvar Desteği
 12. TEKMER/İŞGEM

AFAD

2021 yılının Türkiye Eğitim Afet Yılı olarak belirlenmesi dolayısıyla başlatılan Afet Eğitim Seferberliği kapsamında Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz AFAD ile işbirliği protokolü 23.03.2021 tarihinde imzalamıştır. Protokol ile, Bölgemizdeki tüm fabrika ve işletmelerdeki çalışanların “Afet Farkındalık Eğitimi”ni almasını teşvik etmek, organizasyon konusunda öncülük etmek, personellerin eğitimlere eksiksiz katılımı hususunda gerekli mercilere bilgi vermek, yüz yüze eğitim talebi olan işletmelerin eğitimde, AOSB büyük toplantı salonunun kullanımını sağlamak, çalışanlar aracılığıyla AFAD Gönüllülük Sisteminin yaygınlaştırılması ve gönüllülüğün teşviki konularında destek sağlamak ve AFAD tarafından vatandaşlara yönelik hazırlanan basılı/dijital yazılı, görsel, işitsel materyallerin görünür bir şekilde bulunmasını sağlamak amaçlanmaktadır.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram