+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

PROJE DESTEK OFİSİ TARAFINDAN İLO (INTERNATİONAL LABOUR ORGANİZATİON) PROJESİ KAPSAMINDA FİRMALARA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

17 Temmuz 2023

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, işletmelerin karlılıklarını koruyarak faaliyetlerini sürdürebilmeleri ve rekabet üstünlüğü elde edebilmeleri için önemli bir gereklilik olan AR-GE ve Üniversite-Sanayi İş birliği Kültürünün yaygınlaşmasına öncülük ederken, firmalarla istihdam konularında da destek vermeye devam ediyor.  Bu kapsamda 17.07.2023 tarihinde AOSB tarafından yürütülen, firmalara destek sağlayan yurtdışı fonlu istihdam projesi İLO (International Labour Organization) kapsamında Beyaz Kağıt, Epaş Döküm, Taiba Ambalaj ve Elitaş Plastik firmaları ziyaret edildi. Proje boyunca personel desteği alan firmalarımıza gerçekleştirilen ziyaretlerde İLO (International Labour Organization) yetkililerinden Av. Tarek Ali, AOSB PDO İdari Şef Özkan Özbek, AOSB PDO Uzman Yardımcısı Gamze Gülen ve AOSB PDO Uzman Yardımcısı  Sertaç Kul katılım sağlamıştır. Firmalarla proje süreçleri ve saha geri dönüşleri konusunda istişarelerde bulunularak, ikinci fazı planlanan projenin yol haritasının belirlenmesi adına fikir alışverişleri gerçekleştirilmiştir.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram