+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

TurSEFF Kaynak Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Eğitimi

23 Temmuz 2020

ADANA / Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğü, sanayiciler ve çalışanlarını, Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı (TurSEFF) konusunda bilgilendirmek amacıyla eğitim semineri düzenledi.

AOSB Akademi’de koronavirüs önlemleri kapsamında oluşturulan online eğitim sistemi altyapısı ile "TurSEFF Kaynak Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Eğitimi" başlığı altında gerçekleştirilen eğitime; TurSEFF İş Geliştirme Müdürü Selen İnal ve Proje Mühendisi Meriç Bulak konuşmacı olarak katıldı.

Eğitim; “Güneş Potansiyeli Atlası, Türkiye’de Enerji Yatırımı, Güneş’in Paraya Dönüşümü, Lisanssız için Başvuru Süreci, Yönetmelikte Son Durum, Santral Kurulumu Yatırımcı – EPC Sözleşmeleri, Sigorta Sözleşmesi – Performans Garantisi, Türkiye’de Çatı GES Potansiyeli, BIPV ve BAPV Sistemleri BIPV Sistemlerin Dezavantajları, Performansı Etkileyen Faktörler, Risk Elementleri ve Önemli Noktalar, Örnek Hesaplama, Örnek Çalışmalar ile Örnek Proje Değerlendirmesi” başlıkları altında gerçekleşti.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram