+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNDEN BÖLGEMİZE İADE-İ ZİYARET.

7 Nisan 2021

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay UZUN, AOSB Bölge Müdürü Ersin AKPINAR ve Proje Destek Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Tuğçe DEMİRDELEN’i ziyaret etti.

İade-i ziyarette bulunan OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay UZUN, Elektrik İşletme Şefliği ile Kamu Kampüsü ve Proje Destek Ofisi’ni gezerek AOSB Bölge Müdürü Ersin AKPINAR ve Proje Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Tuğçe DEMİRDELEN’den bilgiler aldı.

UZUN, “Üniversitemizdeki bilgi ve birikimin somutlaştırılarak sanayiye aktarılmasını ve bunun da ekonomik değerlere dönüşmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Ayrıca bölgemizdeki firmaların çalışmalarını yakından inceleyerek onları AR-GE, İnovasyon çalışmalarına yönlendirmeyi hedefliyoruz. Bunu yaparken de karşılıklı güven içerisinde sürdürülebilir bir işbirliğini sağlayacağız.” dedi.

Ziyaretin ardından AOSB Bölge Müdürü Ersin AKPINAR, OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay UZUN’a hediye takdim ederken kurulması planlanan işbirliklerinin ayrıntılarına dair bilgiler paylaşıldı.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram