+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

OSBÜK Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü ile OSBÜK Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.

23 Haziran 2023

Organize Sanayi Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, OSBÜK Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte, yeniden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığı'na seçilen M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu kutladı.

Ziyarette, ekonomi dünyasına yönelik geliştirilebilecek projeler ve bölgesel gelişmeler hakkında istişarelerde bulunuldu. Üretim, istihdam ve ihracatı artırarak ülkemiz ekonomisine katkı sağlanmasına ilişkin görüşlerin paylaşıldığı ziyarette, OSBÜK Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu tebrik ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, OSBÜK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü ile OSBÜK Yönetim Kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram