+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 26 FABRİKANIN AÇILIŞINI YAPTI

13 Ekim 2021

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 26 FABRİKANIN AÇILIŞINI YAPTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde 26 fabrikanın resmi açılışını gerçekleştirdi.  Yatırımcıları kutlayan Erdoğan, “Yükselen her yeni fabrika bacası, geleceğimize daha güvenle bakmamızı sağlıyor" dedi.

YATIRIMCILARA ÇAĞRI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ceyhan Polipropilen Üretim Tesisi Temel Atma ve Adana ‘da Yapımı Tamamlanan Projelerin Toplu Açılış Töreni’nde,  “Türkiye'ye güvenip yatırım yapan hiç kimse pişman olmaz. Tam tersine, sağladığı büyük kazançtan hep memnuniyet duyar” ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmaların ardından AOSB Başkanı Bekir Sütcü ve bölgeye yatırım yapan sanayicileri yanına alarak, kurdele kesti.

Başkan Sütcü, Başkan Vekili Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kara, Selahattin Onatça ve Nedim Büyüknacar ile katıldığı törende, tüten her bacanın istihdam, üretim ve ihracat anlamına geldiğini belirterek, “Ülkesini seven sanayiciler her koşulda üretemeye devam ediyor” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılışı yapılan tesisler ile ilave tesisler şunlar:

Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş. 8’nci tesis, Adobor Plastik Sanayi, Adana Boru Profil Saç Demir Çelik Hırdavat Sanayi,  Artek Kimya Tekstil Makine, Aslanlar Metal, Alüminyum, PVC Plastik İmalat, Atlas Denim Tekstil, Bosskim Kimyasal Maddeler, Canada Green Gate Kozmetik Ürünleri, Dekare Tekstil Sanayi, Ekol Boru ve Ekipmanları, Erbey Dokuma İplik Sanayi, Makser PVC Makine Sanayi, Nur- İş PVC Kereste İnşaat Taahhüt Yapı Elemanları, Nurpelet Gıda Ve enerji Sanayi, Ortadoğu Alüminyum ve PVC Plastik İmalat Sanayi, Özalpsan Makine Tarım İmalat Sanayi, Öz-Ökmenler Orman Ürünleri, Palmiye Dokuma İplik Tekstil Sanayi, RT Kauçuk Poliüretan Makine Sanayi, Simgetek İmalat ve Mühendislik, Şenpiliç Gıda Sanayi, Taıba Ambalaj Makine, Tezkim, Ulusoy Teksktil, Uygunsoy Malzemecilik Mobilya Aksesuar Tekstil Dayanıklı Tük Etim Malları Sanayi.

 

 

 

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram