+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

ÇUKUROVA GAZETECİLER CEMİYETİ AOSB'DE

27 Nisan 2022

ÇUKUROVA GAZETECİLER CEMİYETİ AOSB'DE

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir ile Yönetim Kurulu Üyeleri, AOSB Bölge Başkanlığını ziyaret etti.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kara ve M. Nedim Büyüknacar ile Bölge Müdürü Ersin Akpınar tarafından konuk edilen ÇGC Yönetim kurulu üyelerine, bölgedeki sanayicilere verilen yenilikçi ve çağdaş hizmetler konusunda bilgi paylaşımında bulunuldu.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığına yeniden seçilen Bekir Sütcü ve yönetim kuruluna tebrik ziyaretinde bulunan ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyeleri ise  Türk Sanayisinin Güneydeki  Üssü konumu ile ülke ve bölge ekonomisine değer katan AOSB ile gurur duyduklarını belirttiler.

Bölge Müdürlüğü binasında yer alan ve bölgenin elektrik dağıtım şebekesinin 7/24 izlenebildiği SCADA Sistemi ve MOBESE Merkezi ile diğer birimlerle ilgili yerinde bilgi alan ÇGC Başkanı Esendemir ve yönetim kurulu üyeleri, kent ekonomisi için üreten ve istihdam sağlayan sanayicilerin her zaman yanında olduklarını belirttiler.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram