+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

Ç.Ü REKTÖRÜ PROF. DR. TUNCEL AOSB’DE

15 Ekim 2020

Ç.Ü REKTÖRÜ PROF. DR. TUNCEL AOSB’DE

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ni (AOSB ) ziyaret etti.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Rektör Tuncel, üniversite ve sanayi işbirliğinin önemine vurgu yaparak, bu bakımdan AOSB’nin üniversitelerle olan iş birliğinin örnek gösterilecek düzeyde olduğunu bildirdi.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü ise sanayicilere tek çatıda tüm kamu hizmetlerini sunmak amacıyla oluşturulan Kamu Kampüsü’nde üniversiteler için de ofis tahsis edildiğini belirterek, “Üniversitelerimizle iş birliğine büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda Çukurova Üniversitesi ile yaptığımız çalışmaların sizlerin de desteği ile daha iyi noktalara taşınacağı temennisindeyiz” dedi.

AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar ise yaptığı sunumda, üniversiteler ile ortaklaşa yürüttükleri çalışmaların sonuçlarına dikkati çekti.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram