+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

“BLOKCHAİN VE KRİPTO PARALAR” KONULU EĞİTİM VERİLDİ

11 Eylül 2020

Adana Hacı Sabancı OSB (AOSB) Bölge Müdürlüğünce, sanayiciler ile çalışanlarına eğitim desteği sağlayan AOSB Akademi kapsamında, “Blokchain ve Kripto Paralar” konulu eğitim yoğun bir katılımla online olarak gerçekleştirildi.

Blokchain uzmanı finansal analist, @ALTCOINROOKIE tarafından verilen eğitimde;  Teknolojinin günümüz ödeme sistemlerinin rakibi olarak, Wallstreet’in hayatımıza soktuğu merkeziyetsiz, bağımsız, şeffaf ve entegre edilebilir bir ödeme sistemi olan, tüm dünya para piyasaları ve ülke yönetimleri tarafından kabullenilmiş, durdurulamaz şekilde gelişerek büyüyen bir ödeme ve kontrol sistemi olan “Blokchain” tüm yönleriyle anlatıldı.

Eğitim; “Blokchain nedir? Dünya para piyasalarına etkisi nedir?
Üretim ve uygulama sistemleri üzerine nasıl entegre edilir?
Günümüzdeki yeri nedir ve gelecekteki konumunun nerede olması beklenmektedir? İşletmelerin gelişiminde ve gelecekteki konumlarına olan etkisi nelerdir? Cryptocurrnecy yatırım, değerlendirme ve finansal yönetim nasıl yapılır? Para piyasaları yatırımları analiz süreçlerinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?” konu başlıkları altında gerçekleşti.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram