+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

AOSB’de “Yönetimde Hedef Odaklılık ve Farkındalık Geliştirme” Eğitimi

9 Ağustos 2021

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğü tarafından AOSB Akademi eğitimleri kapsamında, "Yönetimde Hedef Odaklılık ve Farkındalık Geliştirme" konulu eğitim online olarak verildi.

Dr. Atilla Kopar tarafından sunulan eğitim; “Yönetimde Hedef Odaklılık, Toplam Performans Yönetiminde Etki-Tepki, Yönetsel Araçların Kullanımında Kademelere Göre Farklılıklar, Hiyerarşik İlişkilerde Tolerans Alanları ve Kırmızı Alanların Belirlenmesi, Yönetim Kademesinde Uygulanan Farklı Yönetim Tarzları ve Performansa Yansımaları, Çatışma ve Organizasyon Kurumsal Çatışma Kaynakları, Kurumsal Çatışmalarda Çözüm Yaklaşımları Çatışmaların Pozitif ve Negatif Etkileri, Çatışmalarla Başa Çıkma Stratejileri ile  Yönetim Farkındalığının Uygulamaya ve Sonuca Dönüşmesi” konu başlıklarında gerçekleşti.

Pandemi önlemleri kapsamında çevrimiçi ortamda gerçekleşen eğitimin ardından Dr. Atilla Kopar, katılımcıların sorularını yanıtladı.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram