+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

AOSB ve Üniversite İş Birliğimiz Genişliyor

12 Şubat 2021

Üniversite-Sanayi İş Birliğini arttırmak için Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan AYDIN ile AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bekir SÜTCÜ arasında ikili iş birliği protokolü imzalanmıştır. Bu protokol sayesinde, Üniversite-Sanayi İşbirliğinin artırılmasıyla katma değeri yüksek projelerin hayata geçirilmesi amaçlanmaktadır. 

 

AOSB ve Üniversite İş Birliği Hedeflerimiz Görüşüldü

Yönetim Kurulu Başkanı Bekir SÜTCÜ, AOSB Bölge Müdürümüz Ersin AKPINAR ve Proje Destek Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Tuğçe DEMİRDELEN ev sahipliğinde AOSB’ ye ziyarette bulunana Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan AYDIN ve Prof. Dr. Kasım OCAKOĞLU ile üniversite sanayi iş birliğimiz konularında görüşüldü. Bu toplantıda, sanayicilerin talepleri ve üniversitenin taleplere destekleri konuları görüşüldü.

 

Tarsus Üniversitesi Rektöründen Proje Destek Ofisine Ziyaret

Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğüne bağlı Proje Destek Ofisinin sanayiye ve bölgemize olan katkılarını yerinde incelemek için Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan AYDIN ziyarette bulundu. Bölgemizde faaliyet gösteren firmalarımızın ihracatını arttırma yönünde Proje Destek Ofisinin yapmış olduğu KOSGEB ve AR-GE projeleri, kümelenme faaliyetleri, enerji verimliliği ve OSEO projesinin tanıtımı gerçekleştirildi. Sayın Rektörümüz projelerden memnuniyet duyduğunu belirtti.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram