+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

AOSB-SASA Polyester Sanayi A.Ş Ziyaret

13 Ağustos 2021

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Proje Destek Ofisi  Koordinatörü ve Alpraslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Doç.Dr.Tuğçe Demirdelen ile AOSB Proje Destek Ofisi Proje Uzmanı Özkan Özbek Adana’daki sektörün öncü firmalarından SASA Polyester A.Ş’ye ziyarette bulunmuşlardır. Ziyarette gerçekleşen toplantıya SASA Firması’nı temsilen AR-GE ve Labaratuvar Yöneticisi Dr. Eray ŞENLİ katılmıştır.

Ziyaret kapsamında yapılan toplantıda;

  • AOSB’de kurulacak Kuluçka Merkezi kapsamında SASA firması ile yapılabilecek işbirlikleri,
  • AOSB’de kurulacak Kuluçka Merkezi’ndeki girişimcilere  Mentörlük hizmetleri,
  • AOSB Bünyesinde’ki AGTM bulunan firmaların SASA Polyester A.Ş firması AR-GE ve Tasarım Merkezi Ziyareti,
  • AOSB bünyesinde bulunan firmalar ile SASA Polyester arasında yapılabilecek ortak proje ve işbirlikleri kapsamlarında istişarelerde bulunulmuştur.

Proje Destek Ofisi Koordinatörü ve Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen gerçekleştirilen ziyarette verimli geçen toplantı için SASA Polyester A.Ş yöneticilerine teşekkür ederek, planlanacak AOSB AGTM 3. İstişare Kurulu Toplantısı’na  SASA Polyester A.Ş yöneticilerini davet ederek ziyaret sona ermiştir.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram