+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

AOSB GİRİŞ TAG’I YENİLENDİ, 65 NOKTAYA MOBESE YERLEŞTİRİLDİ

4 Ekim 2021

AOSB GİRİŞ TAG’I YENİLENDİ, 65 NOKTAYA MOBESE YERLEŞTİRİLDİ

Coğrafi konumu ve lojistik avantajlarının yanı sıra sanayicisine sunduğu yenilikçi hizmetlerle yatırımcının öncelikli tercihi olan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nin kurumsal kimliği ile bütünleşen Giriş Tag’ı yenilenirken, güvenliğin sağlanmasına önemli katkı sunacak MOBESE Projesi de hayata geçirildi.

Otoban giriş̧ noktasında bulunan kuzey giriş kapısında, AOSB’nin marka değerine yakışacak, akılda kalıcılığı sağlayacak, bilinirliğini artıracak ve kurumsal kimliği ile bütünleşerek prestijine katkı sağlayacak "Giriş Tag’ı Projesi" tamamlandı.

AOSB’nin kuzeydoğusunda, genişleme alanlarına hitap edecek ve bölgedeki trafik yoğunluğunun azalmasına katkı sağlayacak şekilde projelendirilen Giriş Tag’ı, modern mimarisi ile göz kamaştırırken,  hem trafiğin rahatlamasını hem de daha güvenli geçişi sağladı. AOSB Giriş Tag’ı ile prestijli girişin yanı sıra trafiğin de rahatlaması memnunluk yarattı.

Bu arada, Tarsus – Adana – Gaziantep Otoyolu üzerinde planlanan 2. Otoban Bağlantı Kavşağı’nın (Misis Bağlantı Yolu)  yenilenmesine ilişkin çalışmaların ise Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından sürdürüldüğü bildirildi.

AOSB MOBESE İLE DAHA GÜVENDE

AOSB’de MOBESE (Kapalı Devre Kamera Güvenlik Sistemi) Projesi de devreye girdi. AOSB Bölge Müdürlüğü binasında bulunan MOBESE İzleme Merkezi’nden bölgenin yanı sıra tüm giriş ve çıkışlar kontrol altında tutuluyor.

Çevre güvenliğini sağlamak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında, Atıksu ve Kullanma Suyu Arıtma Tesisleri, AOSB Ticaret Merkezi ve Kamu Kampüsü ile ana arterler üzerinde belirlenen önemli kavşak ve noktalar ile bölgenin tüm giriş çıkışlarına kamera sistemi yerleştirildi.

65 NOKTAYA 227 KAMERA

Proje kapsamında, 65 noktaya toplamda 227 kamera yerleştirilmesinin yanı sıra 6 noktada 12 kamera ile 24 şeritte Plaka Tanıma ve İzleme sistemi yer alıyor.

 

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram