+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

AOSB BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KIZILAY’A KAN BAĞIŞLADI

29 Eylül 2021

Türk Sanayisinin Güneydeki Üssü konumuyla ekonomiye can veren Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğü ile Kızılay iş birliğinde her yıl rutin aralıklarla gerçekleştirilen kan bağışı devam ediyor.

AOSB Bölge Müdürlüğü ve Kızılay Adana Şube Başkanlığı’nın organizasyonunda; AOSB Seyhan Toplantı Salonu Fuayesinde, maske, sosyal mesafe ve tüm hijyen kuralların maksimum düzeyde tutarak kan bağışı etkinliği gerçekleştirildi.

Başka hiçbir sağlık ürünüyle ikame edilemeyen bir ihtiyaç ve kaynağı sadece insan olan kanın hayat kurtarmadaki öneminin bilincinde olan AOSB çalışanları, bağışta bulunarak, hiç tanımadıkları insanların hayatlarının kurtarılmasına katkıda bulunacak olmanın mutluluğunu yaşadılar.

AOSB Bölge Müdürlüğü’nün sosyal sorumluluğu kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte, gönüllü bağışçıların öncelikle kan bağışında bulunmalarında sakınca bulunup bulunmadığının anlaşılması için rutin testler yapıldı. Testlerin ardından gerçekleştirilen bağış, yoğun bir ilgiyle gerçekleşti.

Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar’ın da kan vererek iyilik kervanına dahil olduğu etkinliğe gösterilen ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Saygılı, “Başta sayın Bölge Müdürü Ersin Akpınar olmak üzere tüm AOSB camiasını bu duyarlı davranışlarından dolayı kutluyorum. Önümüz kış. Bu aylarda kana daha fazla ihtiyaç duyulacağı bilinciyle tüm iyilik severleri bağışta bulunmaya davet ettik. Bu davetimize duyarlı olan tüm AOSB çalışanlarını tebrik ediyorum” dedi.

 

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram