+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

AOSB AKADEMİ’DE "VEKALETEN HARCIYOR, ASALETEN YİYORUZ" KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

21 Şubat 2022

AOSB Akademi’de "Vekaleten Harcıyor, Asaleten Yiyoruz" Konulu Seminer Düzenlendi

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü tarafından, sanayiciler ve çalışanlarına eğitim desteği sağlayan AOSB Akademi’nin konuğu Gazeteci-Yazar Aslı Şafak tarafından “Vekaleten Harcıyor, Asaleten Yiyoruz” konulu seminer düzenlendi.

AOSB Seyhan Salonunda, pandemi kurallarına riayet edilerek, yüz yüze gerçekleştirilen eğitim oldukça interaktif ortamda geçti.

60'lardan günümüze kısa bir Türkiye tarihi özeti ve eleştirisi yapan Aslı Şafak, bugünün dünyasını en iyi açıklayan iki kelimenin "sahip olmak" olduğunu vurguladı. “Peki sahip olmak uğruna nelerden vazgeçiyoruz? İdeallerimiz? Karakterimiz? İnsanlığımız?” sorularının cevaplarını veren Aslı Şafak, geçmişten günümüz Türkiye’sine kadar adeta nostalji turu yaşattı.

Kendi çocukluğu ile bugünün çocuklarının tercihleri ve hayalleri arasındaki farklılıklardan söz eden Aslı Şafak, akıcı üslubu ile güncel yaşam içindeki tespitlerine ilişkin görüşlerini paylaştı. Şafak, büyük ilgi gören seminerde, konuşmasının sonunda, katılımcıların sorularını da yanıtladı.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram