+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

AOSB AKADEMİ’DE “STRATEJİK İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ” EĞİTİMİ

15 Ocak 2021

AOSB AKADEMİ’DE “STRATEJİK İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ” EĞİTİMİ

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü tarafından, sanayiciler ve çalışanlarına eğitim desteği sağlayan AOSB Akademi kapsamında, “Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi” konulu eğitim online olarak verildi.

Dr. Habibe Akşit  tarafından verilen eğitim; “Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, Entelektüel Sermaye Yönetimi, Yetenek Yönetimi, Kuruluş Stratejik Planı, Kuruluş Stratejik Hedeflerinin Yayılımı, Organizasyonel Yönetim: Yapı, görevler ve iş yapış şekli, hiyerarşi (raporlama seviyeleri)  Yetenek Yönetimi: Yetkilik Değerlendirme, Yetenek Havuzu, Kariyer Yönetimi ve Ücret Yönetimi”  konu başlıklarında gerçekleştirildi.

İnsan Kaynakları’nın, kuruluşun çalışanlarıyla birlikte, insan kaynakları stratejileri ve bu stratejilerle bütünleşik İK politikaları, İK uygulamaları yoluyla hedeflerine nasıl ulaşılacağını belirleme süreci olduğunu vurgulayan Dr. Habibe Akşit, katılımcıların sorularını da yanıtladı.

 

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram