+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

AOSB 3. SANAYİ GENÇLİK KOŞUSU YAPILDI

29 Mayıs 2024

ADANA’DA SANAYİ-HALK BÜTÜNLEŞMESİ

AOSB 3. SANAYİ GENÇLİK KOŞUSU YAPILDI

AOSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI SÜTCÜ:

“SOSYAL BİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ OLARAK

HALKIMIZLA BÜTÜNLEŞİYORUZ”

 

 

Türk Sanayisinin Güneydeki Üssü konumu ile ülke, bölge ve kent ekonomisine katkı sunmanın yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle “Sosyal OSB” kimliğini güçlendiren Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğünce düzenlenen ve “Sanayi” temalı Türkiye’nin ilk ve tek organizasyonu olan 3. Sanayi Gençlik Koşusu yapıldı.

 

AOSB ve Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde, Atletizm Federasyonu yarışma kurallarına uygun olarak  Adana Merkez Park’ta gerçekleştirilen organizasyonda, yarışmacıların yanı sıra binlerce katılımcı unutulmaz bir gün yaşadı.

 

723 kişinin katılımıyla 10 kilometrelik parkurda gerçekleşen koşuda, Erkeklerde Azat Demirtaş birinci, Barış Demirtaş ikinci, Mesut Akpınar üçüncü oldu. Kadınlarda ise Songül Berikol birinci, Pelin Çelik ikinci, Nuray Köstekçi de koşuyu üçüncü sırada  tamamladı.

Organizasyon kapsamında 5 kilometrelik halk koşusu da yapıldı.

Dereceye giren katılımcılara ödüllerini, AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Başkan Vekili Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Nedim Büyüknacar ve AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar tarafından verildi.

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, ödül verirken yaptığı kısa konuşmada, T                     ürk Sanayisinin Güneydeki Üssü konumu katılımcılarına sorunsuz ve kesintisiz üretim imkanları sunmakla kalmayıp, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere önem verdiklerini vurguladı. Başkan Sütcü, “Sosyal bir OSB olarak halkımızla bütünleşiyoruz. Bugün burada bu çabamızın en güzel örneğini görmekten çok mutlu olduk. Tüm yarışmacılarımıza ve katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Grup Her Telden ekibinin unutulmaz bir konser verdiği organizasyon kapsamında kurulan stantlarda katılımcılara ikramlarda bulunuldu. Çocuklara özel eğlenceli etkinliklerin de gerçekleştiği organizasyonda binlerce kişi gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram