+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

AHMET ŞERİF İZGÖREN AOSB AKADEMİ’NİN KONUĞU OLDU

10 Kasım 2020

AHMET ŞERİF İZGÖREN AOSB AKADEMİ’NİN KONUĞU OLDU

AOSB AKADEMİ'NİN KONUĞU OLAN İZGÖREN HAYATA DAİR ÇOK DEĞERLİ BİLGİ PAYLAŞIMLARINDA BULUNDU

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğünce, sanayici ve çalışanlara eğitim desteği sağlayan AOSB Akademi’nin konuğu olan ünlü yazar Ahmet Şerif İzgören, online ortamda "At Şu Adımı" konu başlığı altında seminer verdi.

Hayata dair çok değerli bilgi paylaşımında bulunan İzgören, “Mücadele Ruhu, Girişimcilik, Planlama, Karakter ve İyilik” konu başlıkları altında yaptığı sunumda, iş hayatında bu terimlerin nasıl başarıya dönüştüğünü ve  bu özellikleri hayatlarında uygulayarak başarıya çeviren kişilerin kimler olduğunu anlattı.

“Avucunuzdaki Kelebek”, “Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır”, “Eyvah! İş Görüşmesi”, “Dikkat Vücudunuz Konuşuyor”, “Süpermen Ve Uğur Böceği”, “Hıdır Kişisel Gelişiyor”, “Uçan Halı Babam”, “İş Yaşamında 100 Kanguru” ile “Sarı Siyah” gibi kitapların yazarı olan Ahmet Şerif İzgören, oldukça interaktif geçen sunumunun sonunda katılımcıların sorularını da yanıtladı.

 

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram