+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

Adana OSB Sınırları Aşıyor

20 Nisan 2021

AOSB Proje Destek Ofisi’nin organize etmiş olduğu, Proje Destek Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen ile Proje Uzmanı Merve Büyükçerçi’nin moderatörlüğünde, bölge ve kümelerimizdeki firmalarımızın rekabet gücünü artırmak ve ihracat pazarlarını genişletmek amacıyla Bulgaristan Trakya Ekonomik Bölgesi (Trakia Economic Zone) ile bölgenin İş ve Proje Geliştirme Müdürü Emil Yankov ve Satış Müdürü Faik Korkmaz’ın katılımıyla çevrimiçi toplantı düzenlendi.

Gerçekleşen toplantıda Korkmaz, “Yerli ve yabancı yatırımcıların yeni bir iş kurma veya mevcut işlerini genişletme sürecinde destek sunarak, ihtiyaca ve talebe göre inşa etmeden, tam hizmet geliştirmeye kadar; üretim, lojistik, ticaret ve dağıtım gibi faaliyetlerle ilgili olan her türlü iş etkinliği sunmaktayız” diyerek faaliyetlerini anlatırken, Proje Destek Ofisi Koordinatörü Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen ise, “Firmalarımızın ve bölgemizin ihracatının geliştirilmesi, işbirliklerinin güçlenmesi için kurulacak ortaklıklara hazırız” diyerek  yapılacak işbirliğinin sinyallerini verdi.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram