+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

Bölge İçi Ücretsiz Servis Hizmeti

Sanayicilerimizin kendilerini farklı hissedecekleri, “Yenilikçi OSB” vizyonuyla hizmet veren Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğümüz, sanayicilerimize sunduğu hizmetlere ek olarak, “AOSB Bölge İçi Ücretsiz Servis Hizmeti” başlattı.

Sorunsuz ve kesintisiz üretim için her türlü tedbirleri alan, bir şehirde ne varsa tamamını bölge sınırları dahilinde karşılayan AOSB Bölge Müdürlüğümüz, kent merkezine 23 kilometre mesafede 1590 hektar alanda kurulu ve yaklaşık 40 bin kişinin istihdam edildiği bölge içerisindeki ulaşıma önemli kolaylık sağladı.

Sanayicilerimizin temel ihtiyacı olan yol, su, enerji, atık su arıtma, ruhsatlandırma gibi hizmetlerin sorunsuz, kaliteli ve ekonomik olarak verilmesinin yanı sıra sanayicilerimizin işini kolaylaştırma, ihtiyaçlarını eksiksiz giderme çabasında olan AOSB Bölge Müdürlüğümüz, bölge içerisinde ulaşımı kolay ve ekonomik bir şekilde çözümleyebilmek amacıyla yeni bir hizmet daha başlattı.

27 Mayıs 2020 Çarşamba günü itibariyle devreye aldığımız bölge içi ücretsiz servis hizmeti , her gün 08.00 ile 17.00 saatleri arasında düzenli olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Servis ve güzergah bilgilerine aşağıda yer alan ring hattından ulaşabilirsiniz.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram