+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr

AOSB’NİN ÇEVRECİ FİRMALARINA ÖDÜL

5 Mayıs 2022

AOSB’NİN ÇEVRECİ FİRMALARINA ÖDÜL

Adana Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü, atık su proses aykırılığı bir önceki yıla oranla azalan sanayi kuruluşlarını ödüllendirdi. Çevre dostu yaklaşımlarıyla 4 firma platin grubu ödül, 3 firma altın grubu ödül, bir firma da gümüş grubu ödül almaya hak kazandı.

Ödüle layık görülen 8 firmalara ödülleri Çevre Müdürü Emre Ocak, Atıksu Arıtma Tesisi Sorumlusu Caner Söztanacı ve Kimyager Rauf Mert Dirlik tarafından firmalar ziyaret edilerek verildi.

PLATİN, ALTIN VE GÜMÜŞ ÖDÜLLERİ

Platin grubunda ödüle layık görülen Apro Alüminyum Profil Sanayi firmasının ödülü Fabrika Müdürü Can Polu, Genel Müdür Ayşen Sivaslıoğlu ve Çevre Mühendisi  Maide Tunca’ya, Bakırlar Tekstil firmasının ödülü İdari ve Mali İşler Müdürü Mihriban Bakır Durmaz’a,  Sivteks Tekstil firmasının ödülü şirket yetkilisi Baki Siverekli’ye, Diston Duşakabin Banyo Malzemeleri firmasının ödülü ise Çevre Mühendisi  Asena Konuş’a verildi.

Altın grubunda ödül kazanan ADM Besin ve Tarım Anonim Şirketi firmasının ödülü Fabrika Müdürü Mehmet Turan’a, Bilici Yatırım’ın ödülü Yönetim Kurulu Üyesi  Hatice Bilici’ye,  Çokyaşar Tel Örme ve Dokuma Tel Galvanizleme Çivi Sanayi firmasının ödülü ise Fabrika Müdürü Soner Cevher ile Mekanik Bakım Başmühendisi Mustafa Can Kozan’a teslim ed

ildi.

Gümüş grubunda ödül kazanan Kastamonu Entegre tesislerinin ödülünü de İSG ve Çevre Kıdemli Yöneticisi Gülden Laflı ile İşletme Müdürü Ümit Gök teslim aldı.

AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar, her yıl periyodik aralıklarla tesislerden atık su numunelerinin alınarak, kirlilik oranlarının kayıt altında tutulup, atık su proses uygunluk ödülüne hak kazanan firmaların belirlendiğini bildirdi.

Akpınar, çevre ve doğaya saygı misyonu ile üretim yapılan AOSB’deki çevreci çalışmalarına destek veren firmalara teşekkür ederek, platin, altın ve gümüş grubunda ödül kazanan firmaları tebrik etti.

Firma Arama

"Her Fabrika Kaledir

Üreterek Savunacağız Şehirlerimizi"

+90 322 394 54 54
bilgi@adanaorganize.org.tr
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram